خانه اخبارو مقالات

آرشیو اخبار سایت


قیمت جهانی طلا امروز چهارشنبه (۱۰ جولای) ثابت ماند و سرمایه‌گذاران به دنبال داده‌های کلیدی تورم ایالات‌متحده هستند که می‌تواند مسیر نرخ بهره فدرال رزرو را روشن کند.
در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو 64930 تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته 150 تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران 65080 قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۹۶۹۶ تومان برای خرید و 50332 تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز 50332 تعیین کرد.
بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، تاریخ لیست شدن همستر کامبت در صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال در ماه جولای ۲۰۲۴ تعیین شده است. این تاریخ به‌طور دقیق در نقشه راه تیم توسعه‌دهنده این پروژه آمده و نشان‌دهنده نزدیکی زمان عرضه رسمی توکن‌های همستر کامبت در بازارهای ارز دیجیتال است. کاربران و سرمایه‌گذاران با نزدیک شدن به این تاریخ، به شدت منتظر هستند تا از این فرصت استفاده کنند و در این پروژه سرمایه‌گذاری نمایند
آرژانتین با امضای یک قرارداد ۲۰ ساله، یک گام دیگر به آغاز صادرات گاز طبیعی مایع (ال‌ان‌جی) از منابع عظیم خود در منطقه شیل واکا موئرتا، نزدیک‌تر شد.